DRZWI DREWNIANE

DREW-GÓR DRZWI

W oparciu o długoletnie doświadczenie proponujemy Państwu wysokiej jakości drzwi drewniane wytwarzane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Produkty z drewna

Naszym klientom oferujemy drzwi i skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe sosnowe w stanie surowym i malowane, drzwi ocieplane zewnętrzne oraz szeroką gamę skrzydeł drzwiowych płaskich z płyty HDF. Ponadto nasz asortyment obejmuje również okienka inwentarskie, regały drewniane i inne elementy stolarki budowlanej.


Tradycja i Nowoczesność

Drewno sosnowe pozyskiwane jest bezpośrednio z Lasów Państwowych zarządzających drewnem zgodnie z uznanymi na całym świecie zasadami i kryteriami ochrony przyrody i środowiska, które potwierdzone są posiadanym międzynarodowym certyfikatem FSC.

Firma "Drew-Gór Drzwi" posiada sprawnie funkcjonującą ogólnopolską sieć sprzedaży, rozwijając jednocześnie współpracę z odbiorcami z Niemiec, Słowacji, Irlandii i Czech. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów realizujemy również pojedyńcze i indywidualne zamówienia naszych klientów oraz preferowanych przez nich zmian dotyczących wszelkiego typu zmian wymiarów i oczekiwań wizualnych w elastycznym systemie cenowym.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty wyróżniały się innowacyjnością, wyszukanym wzornictwem oraz wysokim poziomem wykonania. Po prostu "Tradycja i Nowoczesność".